Milan Georgiev

Milan Georgiev

Svou kadeřnickou kariéru začal v roce 1996 ve studiu Ambi kam se po 14 letech  rád na chvíli vrátil. Od roku 2000 pracoval na manažerských pozicích pro Vlasová studia Bomton, kde načerpal zkušenosti z česání pro TV, módní přehlídky, Miss, časopisy a kadeřnické show.

Od roku 2004 pracoval jako umělecký ředitel Radikální sekce Bomton, která se mimo intenzivní studiové práci věnovala vytváření netradičních vlasových show a fotokolekcí uváděných na prestižních kadeřnických akcích - např. Bomton Cup, L´oreal Colour Trophy, Picasso Hair Show aj., které mu dali možnost uměleckého projevu po stránce kadeřnické, ale i produkční, scénáristické a režijní. V roce 2009 bylo fungování studia RSB z organizačních důvodu ukončeno.

Po těchto zásadních pracovních změnách se rozhodl pro působení ve Studiu Journal, v kterém  pracoval na pozici Elite kadeřník  do roku 2010. Během tohoto roku se věnoval  zejména sebevzdělávání v rámci studiové práce a bilancování své profesní i životní dráhy. Poté jeho kroky směřovali společně s jeho kolegyní Nelou zpět do studia Ambi, kde  vyspecifikovali svůj osobitý přístup ke klientům a setrvali v něm do r. 2012, kdy vzniká studio NelaaMilan.

Absolvovaná školení

Nela profil

Gabriela profil

Kristýna profil