Nela Burdová

Nela Burdová

Již v ranném mládí se věnovala amatérské kadeřnické tvorbě a proto její kroky směřovaly neomylně na odborné kadeřnické učiliště. Během studia získavala praxi při samostatné práci v Salonu Anenská a studium zakončila v roce 2008 2. místem ve školní soutěži SOU Karlíské náměstí a 4. místem ve Wella Junior Cup XII.

Poté její cesta pokračovala do Vlasového studia Journal, kde po 2,5 letech působení zakončila v roce 2010 na pozici Master kadeřník.Mimo studiové práce se v něm dostala k česání proměn pro časopisy Svět Ženy a Magazín Právo.

Od roku 2010 společně se svým kolegou Milanem pracovala v tandemu NelaaMilan ve studiu Ambi, kde rozšiřovali a specifikovali nabídku a přístup vůči svým klientům.Setrvali v něm do roku 2012,kdy vzniká historicky první studio Nelaamilan.

Při získávání zkušeností s prací ve vlasovém studiu,osvojení střihových a barvících technik,použití a odborného doporučení vlasové kosmetiky značek Joico, Label.M, Toni and Guy, Tigi si vytříbila svůj osobitý lidský přístup, pro který je klienty hojně vyhledávána.

Absolvovaná školení

Milan profil

Gabriela profil

Kristýna profil